2. El Hasta Yatağı Alıyor musunuz?

2. El Hasta Yatağı Alıyor musunuz?

2. El Hasta Yatağı Alıyor musunuz?

İkinci el hasta yatakları firmamız tarafından spot yatak kapsamında alınmaktadır. Aldığımız fiyatı ortalama 3/1 fiyatına hasta yataklarımızı satın alıyoruz. Her firmanın her marka ürününü satmak isteyebilirsiniz. Yatağınızı garanti belgesi hala duruyor ise WhatsApp hattınıza görüntü yollayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Eski yataklarımızı garanti belgesi atmayarak daha cazip fiyatlar ile satmanız mümkün durumdadır.

İkinci el hasta yatağı satın alma hizmeti her bireyin ihtiyaç duyduğu hizmetlerden bir tanesidir. Hasta yatağı satın almak için illaki yatağa mahkûm olmak ya da engelli olmak gerekmiyor. Hamilelik dönemi riskli geçen anne adayları için veya bacağı kırılmış olan hastalar için de bu tür yataklar ihtiyaç halindedir. Kısa dönemli olarak bu yataklara ihtiyaç duyuyorsanız daha uygun fiyatlı satın alabilmek adına ikinci olanlarını tercih edebilirsiniz.

İkinci el hasta yataklarının tercih ederek iyileşmiş sürecinizi daha kısa hale getirebilir ve daha rahat şekilde ucuz fiyatlar ile bu yatakları edinebilirsiniz. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satın almak için kaliteli firmaları tercih etmeniz herhangi bir sorun ile karşılaşmanız için önemlidir. Yatağı kısa süreli kullanacak iseniz satın almış olduğunuz firma yetkilileri ile bu konuyu paylaşabilirsiniz. Burada mutlaka firmamızla iletişime geçerek, tam da beklentinizi karşılayan bir hizmeti alabilirsiniz!

Yatağa ihtiyacınız bittikten sonra firma yetkilisi ile anlaşarak iade etmek istediğinizi belirtip başka hastaların bu yatağı almasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde ödediğiniz ücreti geri almayı elde edebilirsiniz. Yatakları saklamak herhangi bir yere sığdırmak zor olacağından bu yöntem sizin için kullanışlı ve uygun bir yöntem olacak. Böylece elinizdeki 2. El hasta yatağını pratik bir şekilde elinizden çıkarabilirsiniz. Siz de ayrıcalıklı fırsatlar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz!

2. El Hasta Yatağı Satarken Dikkat Edilecekler

Kullanmadığınız veya saklamakta sıkıntı yaşadığımız hasta yataklarını satabilmeniz mümkün. Hasta yatağını satarken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Zamanında ihtiyacınız olduğu için yüksek miktarlarda satın aldığınız hasta yataklarımızı değerini kaybetmeden ikinci el olarak satarak hem başkalarını uygun fiyatı yatak sahibi yapabilirsiniz hem de saklamakta zorluk yaşadığımız hasta yatağından kurtularak maddiyata döndürebilirsiniz.

İkinci el hasta yatağını satarken değerinden çok düşük fiyatlar ile satmamaya dikkat ediniz. Sizden uygun fiyatlar ile satın alınan yataklarınız çok yüksek fiyatlarla güvenilmez firmalar tarafından satın alabilmektedir. Yatağınızın yıpranmamış olması daha yüksek fiyatlarla elden çıkarabilmenize olanak sağlar. Yatağın eski performans ve görsel de olması değer kaybetmesine neden olacaktır.

Ürününüzün orijinal olduğuna dair belgeler var ise ikinci el olarak daha yüksek fiyata satabilirsiniz. Yine bu şekilde yatağın garanti belgesi duruyor ise çok fazla değer kaybetmeden satabilmenin mümkündür. Firmalar garanti belgesi gibi belgeleri duran yatakları daha büyük güven içerisinde satın alırlar.

Hastanızın kısa süre için kullanmış oldukları ürünün kumaşında herhangi bir zedelenme, bozulma ya da yırtılma yok ise bu özelliklere dikkat ederek satmanız önemlidir. Çünkü zarar görmemiş ürünleri daha iyi paralar ile satabilirsiniz. Zarar gören ürünler daha ucuz maliyetler ile satılır. Paslanma olmayan demirleri zarar görmeyen ürünleri daha iyi fiyatlar ile satabilirsiniz. Ürünü satmak için tercih edeceğiniz firma güvenli ise yataklarınız belirlenmiş değerler üzerinden alınacağı için zarar etmezsiniz.

2. El Hasta Yatağı Alırken Dikkat Edilecekler

İkinci el hasta yatağı tercih ederken ilk dikkat etmeniz gereken konu hastanıza özel yatak tercihi yapmak olmalıdır. Hastanızın rahatsızlığına özel olarak seçim yapmanız hastanızın yatağı daha iyi kullanmasını sağlayacaktır. Hastaya özel yatak tercihi yapmak iyileşme sürecini doğrudan etkileyen bir faktördür. İyileşme sürecinin hızlı bir şekilde ilerlemesi ikinci el hasta yatağı seçimine bağlıdır.

İkinci el hasta yatağı alacaksanız doktorunuz ile görüşerek hastanız için hangi yatağın daha uygun olduğu konusunda tavsiyeler alabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken Bir diğer konu ise hasta vücut ağırlığıdır. Hasta yatakları ağırlık taşıyabilme kapasitelerine göre çeşitlere ayrılmaktadır. Bazı hasta yataklarının ağırlık taşıma kapasitesi 150 kilogram iken bazı hasta yataklarının ağırlık taşıma kapasitesi 100 kilograma kadar olabilmektedir. Ancak her zaman kapasitesi daha yüksek olan yatakları tercih etmek gerekir çünkü hastanız çok fazla hareketsiz kalacağından kilo alma sorunu yaşayabilir.

Alacağınız ikinci el hasta yatağı bası yarasını önleyebilecek nitelikte olmalıdır. Çok uzun süreler boyunca hareketsiz kalan yatan hastalar sürekli aynı pozisyonda kaldığı için bası yarası oluşma riski ile karşı karşıya kalabilirler. Ancak hasta için yatağın doğru şekilde seçilmesi bası yaralarının ortaya çıkmasını önleyecektir. Hastada bası yarası oluşması çok ağrılı ve acılı günler geçirmesini sebebiyet verebilir.

Terlemeye karşı koruma özelliği bulunan yatakları satın almalısınız. Hasta terleme yaşadığında yatma yaraları ile karşı karşıya kalır. Terleme önleyici niteliklerde ki yataklar hastanın terlemesini önleyerek yatma yaralarından korunabilir. Eklem ağrılarına karşı direnç gösteren yataklar satın alarak hastanızın sırt ve bel ağrılarının oluşmasını önleyebilirsiniz. Hasta uzun süre yatacağı için sırt ve bel ağrıları oluşması muhtemel bir durumdur. Böyle bir sıkıntı yaşanmaması için eklem ağrılarına karşı direnç gösteren yatakları tercih etmelisiniz.

Masaj etkisi veren ikinci el hasta yatakları hastanın iyileşme sürecine katkıda bulunacaktır. Doğal masaj etkili hasta yatakları vücudun kan dolaşımını harekete geçirerek hastaları rahatlatırken yara oluşumunun da önüne geçecektir. Kan dolaşım hızının yükselmesi iyileşme sürecine büyük katkı sağlar.

2. El Hasta Yatağı Alırken Motor Desteğine Dikkat!

Motor desteği pozisyon değişikliği yapabilen ikinci el hasta yatakları satın alınmalı. Bu tür yasaklar sayesinde refakatçinin insan gücüne duyulan ihtiyaç azalır. Elektrikli motor özelliği daha kolay şekilde başka pozisyonlara alınmasına olanak sağlar. Hastanın pozisyon değiştirme gibi bütün işleri yatağın kendisi yapar.

Hijyen ve temizlenebilirlik bakımından kolaylık sağlayan yataklar satın alınmalı. Hasta yatağı her an hijyenik olması gereken ürünlerdendir. Üzerine serilen örtüler sürekli olarak çıkarılmalı ve değiştirilmelidir. Bu sebeple yatak üzerinde bulunan kumaş döşemelerinin çıkarılabilir nitelikte olması gerekiyor. Antibakteriyel kumaşlardan üretilmiş yatakların hijyen açısından tercih edilmesinde fayda vardır.

İkinci el hasta yatağı alırken dikkat edilecek konulardan bir tanesi de yatağın sağlamlık ve dayanıklılık bakımından üstün performansa sahip olmasıdır. Özellikle hastanız kilo bakımından ağır ise yatağın dayanıklı olması çok önemli bir konudur. Uzun süre kullanabileceğiniz hastanın rahat bir şekilde hareket edebilmesi ayrıca güvenebilir nitelikte olması için sağlam ve dayanıklı ürünler tercih etmelisiniz. Peki, ikinci el hata yatakları neden tercih ediliyor? İşte detaylar!

2. El Hasta Yatağı Neden Tercih Ediliyor?

Hasta yatağı alırken ikinci el olması sıfır olmasından hiçbir fark göstermez. İkisi arasındaki farkı yalnızca ikinci el hasta yatağının daha önce kullanılmış olmasıdır. İkinci el ve sıfır yatak konfor ve rahatlık bakımından tamamı ile aynıdır. Hastanın yatarak kullanacağı hasta yatakları yatma bakımından hiçbir farkı yaratmaz.

Hastanın iyileşmesinden sonra yatağa ihtiyaç kalmıyor ise ikinci el hasta yatağını uygun fiyatlar ile satın alacağınızdan geri iade etmek daha kolay bir seçenek olacaktır. Satın almış olduğunuz yatakları ev ortamlarında kullanmadığınız sürece bir yere sığdırmak çok zor olacaktır.

İkinci el hasta yatağı tercih etmek hem madde hem de fiziksel olarak sizin için daha doğru bir seçim ortaya çıkarır. Kişilerin konfor ve rahatlığını tam anlamı ile sağlayan bu tür ürünler aynı düzeni ve işleyişe sahiptir. Bu sebeple ikinci el hasta yatakları fiyat açısından daha ucuz ve makul olacaktır.

Bir süreliğine ihtiyaç duymuş olduğunuz yatakları ikinci el olarak satın almak daha az ücret ödemenize olanak sağlar. Buradan artıracağınız ücretler ile hastanızın başka ihtiyaçlarını daha rahat karşılama imkânı elde edersiniz. Bütün bu bilgiler ışığında 2. El hasta yatağınızı elinizden çıkarmayı istediğiniz zaman, firmamız en mantıklı seçenek olarak karşınıza çıkacaktır. Web medikal hasta yatağı kiralama da marmara medikal bayisidir.

admin

    Bir Cevap Yazın

    aaa
    Open chat