Hasta Karyolası Modelleri

Hastalarınızı rahat ettirmek ve onların bakımında sizlere de yardımcı olabilmek adına web medikal ailesi olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Sayısız yatak modeli ve hastaların ihtiyacına yanıt verecek özel ürünler ile birlikte bu sektörde hizmet vermeye devam ediyoruz. Dilerseniz sizler için hazırladığımız hasta karyolası modellerini daha detaylı bir şekilde inceleyelim ve merak ettiğiniz sorulara da yanıt vermeye çalışalım.

Motorlu Hasta Karyolası

Manuel kontrolün yeni dönem ile birlikte iyiden iyiye zorlaştığını ve daha zahmetli bir sürece karşılık geldiğini söyleyebiliriz. Bu zorlukları ortadan kaldırmak adına motorlu hasta karyolası modelleri ile karşınıza çıkmak istedik. Kumanda paneli üzerinden kontrolü sorunsuz bir şekilde sağlayabiliyor ve hastanın daha rahat bir yatakta dinlenmesini sağlıyorsunuz.

Küçük bir kumanda ve güçlü bir motor ile birlikte yönetim tamamen sizlerin elinde olacak ve gün içerisinde gerekli müdahaleleri daha doğru bir biçimde yerine getirebileceksiniz. Manuel sistemlere kıyasla bu modellerin çok daha fazla tercih edildiğini de hatırlatmak gerekiyor.

Ahşap Kaplamalı Hasta Karyolası

Hayatlarınızın büyük bir kısmını geçireceğiniz yatakların görsel olarak da dikkat çekici olmasını tercih ediyorsanız eğer sizler de ahşap kaplamalı hasta karyolası modellerini inceleme altına alabilirsiniz. Ahşap yapıların daha uzun ömürlü ve kullanışlı olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Konforu üst düzeye taşımak ve daha rahat hareket edebilmek adına da yine bu modelleri bir adım öne taşıyor ve siz değerli dostlarımız ile paylaşmaya devam ediyoruz.

Korkuluklu Hasta Karyolası

Hastanızın bakımını olduğu gibi güvenliğini de göz önünde bulundurmak zorundasınız. Korkuluklu hasta karyolası modelleri de bu bağlamda tercihlerinizden bir tanesi olabilir. Yan tarafında ve ön-arka kısımlarında yer alan korkuluklar sayesinde hastalarınızı gece boyunca kontrol altına alabilecek ev daha güvenli bir alanda yatırabileceksiniz.

Korkuluklar, hastanın güvenliği adına önemli bir detay ve üretici firmaların bu tür detayları göz önünde bulunduruyor olmaları da güzel bir ayrıntı diye düşünüyoruz. Sizler de incelemelerinizi yapabilir ve hoşunuza gittiği takdirde siparişlerinizi online olarak oluşturabilirsiniz.

Asansörlü Hasta Karyolası

Yükselip alçalma eylemini daha kusursuz bir şekilde ortaya koyan ve hastanın konforu için tüm ayrıntıları gözler önüne seren asansörlü hasta karyolası modelleri de yine sitemizin en çok tercih edilen ve ilgi gören ürünlerinden bir tanesidir. Sizler de görseller aracılığı ile bu modelleri detaylı bir şekilde inceleyebilir ve dilediğiniz an siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Asansörlü sistem ile birlikte hastalarınız daha konforlu bir yatak modeline sahip olacak ve emin olun kendini çok daha iyi hissedecektir. Sizler de tercihinizi bu yataklardan yana yapabilir ve onlara büyük bir kolaylık sunabilirsiniz. Görsellerin hemen altında yer alan yatak bilgileri ile birlikte detayları incelemeniz de mümkün olacaktır.